V Festiwal Piosenki Religijnej - FARA SONG '2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

 

Regulamin

Karta zgłoszenia

Plakat

 

Lista zarejestrowanych uczestników

Lista prezentacyjna

 

Program V festiwalu

Jury V festiwalu

Nagrody festiwalu

Sponsorzy festiwalu

 

Zdjęcia z festiwalu

 

 

 

 

Grand Prix V Festiwalu przyznano

Julii Sadowskiej - Klasa VI SP

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich za wykonanie

"Pasja miłości"

 

Laureaci w poszczególnych kategoriach wiekowych

 

Kl. I - III. SOLIŚCI Miejsce
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickie w Mogilnie
Zuzanna Perzyńska Klasa I SP
"Nie lękaj się"
1
Parafia św. Józefa w Kołodziejewie ul. św. Józefa 88-160 Janikowo
Aleksandra Myka Klasa I SP
"Radośnie żyć na świecie"
2
Szkoła Podstawowa w Skulsku
Dominik Pietrzak Klasa II SP
"Zaufaj Panu już dziś"
3
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich
Klaudia Karmonik Klasa I SP
"Nie lękaj się"
4
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10a 88-160 Janikowo
Nina Czechorowska Klasa II SP
"Cały świat jest pełen Twej Miłości"
5
Parafia św. Józefa w Kołodziejewie ul. św. Józefa 88-160 Janikowo
Aneta Kalita Klasa I SP
"Dzieckiem Bożym jestem Ja"
6
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich
Wiktoria Łepska Klasa I SP
"Takie jest prawo miłości"
7

 

 

Kl. I - III. ZESPOŁY Miejsce
Parafia św. Jana Apostoła w Mogilnie Scholastyka – zespół
Wiktoria Frandzelska kl. III SP Marcelina Małecka kl. III SP Magdalena Skoczylas kl. III SP Marika Furmańczyk kl. III SP Aleksandra Klimczak kl. III SP
 "Jezu ufam Tobie"
1
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10a 88-160 Janikowo
Maluchy – zespół
Daria Kościelska kl. III SP Oliwia Szulc kl. III SP Karolina Kula kl. III SP
"Jesteś życiem mym"
2
Parafia MBNP w Mogilnie
Wspólnota Dzieci Maryi – zespół
Justyna Niedziela kl. IV SP Andrzej Kowalski kl. I SP Agata Kurnatowska kl. 0 Przed.
"Zwiastowanie"
3

 

 

Kl. IV - VI. SOLIŚCI Razem
Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich
Julia Sadowska Klasa VI SP
"Pasja miłości"
GP
Szkoła Podstawowa w Skulsku Katarzyna Pietrzak Klasa VI SP
 "Pioseneczka"
1
MGOK i R w Strzelnie
Katarzyna Świtek Klasa VI
"Pasja miłości"
2
Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich
Natalia Wojtasik Klasa IV
"Dzień się kończy już"
3
G.O.K w Skulsku z siedzibą w Mielnicy Dużej 32A
Sylwia Wadelska Klasa IV SP
"Halleluja"
4
Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2
Aleksandra Piechocka Klasa V SP
"Nie szczycę się"
5
Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2
Oliwia Grzęzicka Klasa VI SP
"Twoja miłość"
6
Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2
Olga Buchholz Klasa VI SP
"Jesteś, który Jesteś"
7
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie
Katarzyna Błażejewska Klasa V SP
"Oczyszczenie"
8
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie
Marta Łuczak Klasa VI SP
"Rozmowa z Aniołem"
9
Parafia św. Jana Apostoła w Mogilnie Jagoda Małecka Klasa VI SP "Piosenka o Dobrym Pasterzu" 10
Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2
Weronika Janowska Klasa V SP
"Alleluja"
11
Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie Katarzyna Heidrych Klasa VI SP
"Na drugi brzeg"
12
Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie
Szymon Czerwiec Klasa V SP
"Dziękuję Ci Boże"
13

 

Kl. IV  - VI. ZESPOŁY Miejsce
Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2
Trojaczki – zespół
Aleksandra Woźniak kl. IV SP Wiktoria Plewa kl. IV SP Marta Niedziela kl. IV SP
"Pioseneczka"
1
Prywatna Szkółka Muzyczna
Waldemar Krystkowiak
Zespół
Wiktor Mazurkiewicz kl. VI SP Wojciech Wierzbicki kl. VI SP Maciej Kruszka kl. VI SP Jagoda Małecka kl. VI SP
"Zaufaj"
2
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10a 88-160 Janikowo
Słoneczna Gromada – zespół
 Dominika Kościelska kl. V SP Natalia Błaszak kl. V SP Natalia Chmielewska kl. V SP Sylwia ędzichowska kl V SP Joanna Polcyn kl. V SP Kornelia Fekuer kl. IV SP Patrycja Janiak kl. IV SP Julita Kolita kl. IV SP
"Raduje się dusza ma"
3

 

Ponadp. SOLIŚCI Miejsce
Zespół Szkół Licealnych w Strzelnie
Marcelina Konieczna Klasa I LO
 "Niebo do wynajęcia"
1
MGOK i R w Strzelnie
Natalia Sylwestrzak Klasa III LO
 "Modlitwa do Dobrego Boga"
2
MGOK i R w Strzelnie
Marcelina Ruszkiewicz Klasa I Gm
 "Oczyszczenie"
3

 

Ponadp. ZESPOŁY Razem
Zespół Szkół Licealnych w Strzelnie
 Agnieszka i Marcelina – duet
 Agnieszka Twardowska kl. I LO Marcelina Konieczna kl. I LO
"Czy nastanie znów świt"
1
MGOK i R w Strzelnie
GAJA 2 – zespół
Katarzyna Świtek kl. VI SP Anna Wojtarska kl. I Gm Justyna Maliszewska kl. I Gm Klaudia Gwiazda kl. I Gm Weronika Stefańska kl. III Gm
"Pod murami Jerycha" 
2
Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Mogilnie
Marta Gwiazda i zespół
Marta Gwiazda kl. III Gm Jagoda Gajda kl. III Gm Iwona Wilk kl. III Gm
"Chwalę Ciebie Panie"
3
Gimnazjum w Janikowie
Rybałtki – zespół
Justyna Sobieralska kl. III Gm Anna Grzegorska kl. III Gm Monika Hermańska kl. III Gm Joanna Wiśniewska kl. III Gm Emilia Sobieralska kl. III Gm Marta Czenańska kl. III Gm Anna Losik kl. III Gm
"Niechaj zstąpi Duch Twój"
4
Parafia Bł. M. Kozela Bpa i M. w Janikowie
Parafialny Zespół Wokalny
Marika Kornacka kl. I GmSandra Pietruszewska kl. I Gm Katarzyna Maziarczyk kl. I Gm Joanna Szatkowska kl. I Gm Dominika Pawlak kl. III Gm Katarzyna Rybicka kl. III Gm Agnieszka Niemczyk kl. III Gm Izabela Nowak kl. III Gm Magdalena Ostrowska kl. III Gm
"Jesteśmy piękni"
5
Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Mogilnie
Klasa Ic - zespół Gm
Klaudia Kucharska Agata Tylkowska Paulina Szymandera Izabela Sala Marta Szarzyńska Roksana Chojnacka Karolina Trzcińska Natalia Małolepsza Kinga Simińska Monika Kapłoniak
"Bóg jest miłością"
6
Janusz Korzeniewski Strzelno Zespół Marcelina Ruszkiewicz kl. I Gm Strzelno Katarzyna Sprada kl. I Gm Strzelno
 "Constans"
7

 

Gratulujemy wszystkim wykonawcom.

Dziękujemy widzom za tak liczne przybycie.

Zapraszamy za rok

 

   

w górę

 

Celem organizatorów festiwalu jest popularyzacja pieśni religijnej oraz integracja środowiska katolickiego dzieci i młodzieży.  W tym roku, po raz pierwszy festiwal odbędzie się w formule konkursowej. Jury festiwalu przyzna trzy nagrody w każdej kategorii wiekowej dla solistów jak i zespołów oraz Grand Prix festiwalu. W ocenie będzie się kierować doborem repertuaru, warunkami głosowymi, interpretacją utworów, poprawnością wokalną (intonacja, dykcja, emisja), kulturą sceniczną -  uczestników.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do:

 - wszystkich zainteresowanych instytucji o wywieszenie plakatu w swojej parafii, szkole, ośrodku kultury, itp., który można pobrać -  plakat -

- katechetów - nauczycieli religii - o przekazanie informacji o festiwalu w szkołach i do udziału,

- księży proboszczów o umieszczenie informacji o festiwalu w ogłoszeniach parafialnych jak i zachęcenie dzieci i młodzieży z parafii do uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy.

 

  REGULAMIN 

V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

1.      Organizatorzy:

-         Parafia św. Jakuba Większego Apostoła w Mogilnie,

-         Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie,

-         Mogileński Dom Kultury.

 

2.      Cel imprezy:

-         popularyzacja pieśni religijnej,

-         integracja środowiska katolickiego dzieci i młodzieży.

 

3.      Termin i miejsce imprezy:

-          13 czerwca 2010 r. rozpoczęcie o godzinie 14.00,

-         miejscem organizacji Festiwalu jest:

„Ogród farny” przy Parafii św. Jakuba Ap. w Mogilnie, ul. Benedyktyńska 12.

 

4.      Uczestnicy:

Udział w festiwalu mogą wziąć:

-         Soliści,

-         zespoły wokalne ( maksymalnie 9 osób – nonet).

 

w kategoriach wiekowych:

I          –          kl. I – III szkół podstawowych,

II         –          kl. IV – VI szkół podstawowych,

III        –          kl. I – III gimnazjów i ponadgimnazjalnych.

 

Uczestnicy delegowani są przez placówki szkolne, kulturalne, parafie

(maksymalnie 2 solistów i 1 zespół w każdej kategorii z jednej placówki)

 

5.      Zasady uczestnictwa

-         wykonawcy prezentują jedną pieśń religijną w języku polskim,

-         czas trwania pieśni nie może przekroczyć 4 minut,

-         wykonawca powinien dysponować dobrej jakości półplay – backiem przygotowanym na płycie CD.
Mile widziany akompaniament „na żywo” na swoim instrumencie,

-         wypełnioną kartę uczestnictwa należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie rejestracji do 06.06.2010 r. na adres:

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

ul. Sądowa 13

88-300 Mogilno

tel.: (0-52) 315 24 26

e-mail: sp2mogilno@home.pl

 

Organizatorzy potwierdzą udział uczestników w Festiwalu poprzez opublikowanie list zarejestrowanych zgłoszeń na stronie www.faramogilno.pl w terminie do 7 czerwca 2010 r.

 

6.      Kryteria oceny

Jury w ocenie kierować się będzie następującymi kryteriami jak:

 

-         dobór repertuary,

-         warunki głosowe,

-         interpretacja utworów,

-         poprawność wokalna (intonacja, dykcja, emisja),

-         kultura sceniczna.

 

7.      Nagrody festiwalu.

Jury przyzna:

 

-         Grand Prix festiwalu,

-         trzy główne nagrody w każdej kategorii wiekowej,

-         dyplomy uczestnictwa dla wszystkich.

 

8.      Biuro Organizacyjne:

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

ul. Sądowa 13

88-300 Mogilno

tel.: (0-52) 315 24 26

e-mail: sp2mogilno@home.pl

 

9.      Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt.

 

Organizatorzy

Pobierz regulamin

 

          

 

   

w górę

 

FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

KARTA  ZGŁOSZENIA (uczestnictwa)

 

 

1.    Nazwisko  i  imię  ..................................................................................................

(w przypadku zespołu – informacje należy podać na karcie *)

 

 

2.    Data  urodzenia ( klasa )  .....................................................................................

 

 

3.    Placówka delegująca (adres,  tel.)  ......................................................................

 

 

      ................................................................................................................................

 

 

4.    Osoba przygotowująca      ....................................................................................

 

 

5.    Telefon kontaktowy   ............................................................................................

 

 

6.    Prezentowany  repertuar:

 

a)     Tytuł pieśni

 

           ...............................................................................................................

 

           ................................................................................................................

 

Opcjonalnie:

 

Ø     Kompozytor  .......................................................................................

 

Ø     Autor  tekstu  .....................................................................................

 

 

*

 

 

( dla zespołu)

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

(Nazwa zespołu)

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Wiek, klasa

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

8.

 

 

9.

 

 

 

Pobierz kartę zgłoszenia

 

           

 

Wypełnioną kartę zgłoszenia udziału wyślij pocztą na adres:

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Sądowa 13

88-300 Mogilno

 

lub mailem na adres:

sp2mogilno@home.pl

 

   

w górę

 

 

Pobierz plakat V Festiwalu Piosenki Religijnej

 

           

 

   

w górę

 

 

Zamknięta lista zgłoszonych placówek

na 9 czerwca R.P. 2010

 

Nazwa placówki, parafia

Nazwa zespołu

Imię, nazwisko solisty

Prezentowany utwór

Opiekun

Szkoły Podstawowe

Parafia św. Józefa

w Kołodziejewie

ul. św. Józefa

88-160 Janikowo

Aneta Kalita

Klasa I SP

"Dzieckiem Bożym jestem Ja" Justyna Myka - Perzyna

Parafia św. Józefa

w Kołodziejewie

ul. św. Józefa

88-160 Janikowo

Aleksandra Myka

Klasa I SP

"Radośnie żyć na świecie" Justyna Myka - Perzyna

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Nina Czechorowska

Klasa II SP

"Cały świat jest pełen Twej Miłości" Justyna Myka - Perzyna
Szkoła Podstawowa w Skulsku

Dominik Pietrzak

Klasa II SP

"Zaufaj Panu już dziś" Irena Wesołowska

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Maluchy - zespół

Daria Kościelska kl. III SP

Oliwia Szulc kl. III SP

Karolina Kula kl. III SP

"Jesteś życiem mym" Emilia Wesołek

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Słoneczna Gromada - zespół

Dominika Kościelska kl. V SP

Natalia Błaszak kl. V SP

Natalia Chmielewska kl. V SP

Sylwia Będzichowska kl V SP

Joanna Polcyn kl. V SP

Kornelia Fekuer kl. IV SP

Patrycja Janiak kl. IV SP

Julita Kolita kl. IV SP

"Raduje się dusza ma" Emilia Wesołek

Parafia MBNP

w Mogilnie

Wspólnota Dzieci Maryi - zespół

Justyna Niedziela kl. IV SP

Andrzej Kowalski kl. I SP

Agata Kurnatowska kl. 0 Przed.

"Zwiastowanie"

Maria Dziennik - Kowalska

G.O.K

w Skulsku

z siedzibą w Mielnicy Dużej 32A

Sylwia Wadelska

Klasa IV SP

"Halleluja"

Kom. Leonard Cohen

Aut. txt. Maciej Zembaty,

Maciej Karpiński

Akompaniament: własne instrumenty

Jan Skuratowicz

MGOK i R

w Strzelnie

Katarzyna Świtek

Klasa VI

"Pasja miłości"

z rep. Beaty Bednarz

Grażyna Adamska
Szkoła Podstawowa w Skulsku

Katarzyna Pietrzak

Klasa VI SP

"Pioseneczka" Irena Wesołowska

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Aleksandra Piechocka

Klasa V SP

"Nie szczycę się" Krzysztof Ciałkowski

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

 

Trojaczki - zespół

Aleksandra Woźniak kl. IV SP

Wiktoria Plewa kl. IV SP

Marta Niedziela kl. IV SP

"Pioseneczka" Krzysztof Ciałkowski

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Weronika Janowska

Klasa V SP

"Chrystus Pan" Krzysztof Ciałkowski

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Oliwia Grzęzicka

Klasa VI SP

"Twoja miłość" Krzysztof Ciałkowski

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Olga Buchholz

Klasa VI SP

"Jesteś, który Jesteś" Krzysztof Ciałkowski

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji

w Jeziorach Wielkich

Julia Sadowska

Klasa VI SP

"Pasja miłości" Dorota Olejniczak

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji

w Jeziorach Wielkich

Natalia Wojtasik

Klasa IV

"Dzień się kończy już" Dorota Olejniczak

Prywatna Szkółka Muzyczna

Waldemar Krystkowiak

Zespół

Wiktor Mazurkiewicz kl. VI SP

Wojciech Wierzbicki kl. VI SP

Maciej Kruszka kl. VI SP

Jagoda Małecka kl. VI SP

"Zaufaj"

Kom. M. Anioł

Aut. txt. M. Anioł

Waldemar Krystkowiak

Parafia św. Jana Apostoła

w Mogilnie

Jagoda Małecka

Klasa VI SP

"Piosenka o Dobrym Pasterzu" Szymon Rybacki

Parafia św. Jana Apostoła

w Mogilnie

Scholastyka - zespół

Wiktoria Frandzelska kl. III SP

Marcelina Małecka kl. III SP

Magdalena Skoczylas kl. III SP

Marika Furmańczyk kl. III SP

Aleksandra Klimczak kl. III SP

"Jezu ufam Tobie" Szymon Rybacki

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickie

w Mogilnie

Katarzyna Błażejewska

Klasa V SP

"Oczyszczenie" Władysław Banaszak

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

w Mogilnie

Marta Łuczak

Klasa VI SP

"Rozmowa z Aniołem" Władysław Banaszak

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

w Mogilnie

Zuzanna Perzyńska

Klasa I SP

"Nie lękaj się" Władysław Banaszak

Parafia św. Jakuba Ap.

w Mogilnie

Szymon Czerwiec

Klasa V SP

"Abba Ojcze" Władysław Banaszak

Parafia św. Jakuba Ap.

w Mogilnie

Katarzyna Heidrych

Klasa VI SP

"Na drugi brzeg" Wioleta Michalak

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jeziorach Wielkich

Klaudia Karmonik

Klasa I SP

"Nie lękaj się"

Komp. Robert Friedrich

Beata Jąkalska

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jeziorach Wielkich

Wiktoria Łebska

Klasa I SP

"Takie jest prawo miłości" Beata Jąkalska

Szkoła Podstawowa nr 3

w Mogilnie

Sonia Hornatkiewicz

Klasa VI SP

"Alleluja" Waldemar Krystkowiak

Ponadpodstawowe

Parafia Bł. M. Kozela Bpa i M.

w Janikowie

Parafialny Zespół Wokalny

Marika Kornacka kl. I Gm

Sandra Pietruszewska kl. I Gm

Katarzyna Maziarczyk kl. I Gm

Joanna Szatkowska kl. I Gm

Dominika Pawlak kl. III Gm

Katarzyna Rybicka kl. III Gm

Agnieszka Niemczyk kl. III Gm

Izabela Nowak kl. III Gm

Magdalena Ostrowska kl. III Gm

"Jesteśmy piękni" Emilia Wesołek

Gimnazjum

w Janikowie

Rybałtki - zespół

Justyna Sobieralska kl. III Gm

Anna Grzegorska kl. III Gm

Monika Hermańska kl. III Gm

Joanna Wiśniewska kl. III Gm

Emilia Sobieralska kl. III Gm

Marta Czenańska kl. III Gm

Anna Losik kl. III Gm

"Niechaj zstąpi Duch Twój" Emilia Wesołek

MGOK i R

w Strzelnie

Marcelina Ruszkiewicz

Klasa I Gm

"Oczyszczenie"

z rep. Magdy Anioł

Grażyna Adamska

Gimnazjum

im. Ks. P. Wawrzyniaka

w Mogilnie

Klasa Ic - zespół Gm

Klaudia Kucharska

Agata Tylkowska

Paulina Szymandera

Izabela Sala

Marta Szarzyńska

Roksana Chojnacka

Karolina Trzcińska

Natalia Małolepsza

Kinga Simińska

Monika Kapłoniak

"Bóg jest miłością" Ewa Półtoranos

Gimnazjum

im. Ks. P. Wawrzyniaka

w Mogilnie

Marta Gwiazda i zespół

Marta Gwiazda kl. III Gm

Jagoda Gajda kl. III Gm

Iwona Wilk kl. III Gm

"Chwalę Ciebie Panie" Ewa Półtoranos

Janusz Korzeniewski

Strzelno

Zespół

Marcelina Ruszkiewicz kl. I Gm Strzelno

Katarzyna Sprada kl. I Gm Strzelno

"Constans"

Janusz Korzeniewski

MGOK i R

w Strzelnie

GAJAZ - zespół

Katarzyna Świtek kl. VI SP

Anna Wojtarska kl. I Gm

Justyna Maliszewska kl. I Gm

Klaudia Gwiazda kl. I Gm

Weronika Stefańska kl. III Gm

 

"Pod murami Jerycha"

z rep. zespołu Trąbki Jerycha"

Grażyna Adamska

Zespół Szkół Licealnych

w Strzelnie

Agnieszka i Marcelina - duet

Agnieszka Twardowska kl. I LO

Marcelina Konieczna kl. I LO

"Czy nastanie znów świt"

z rep. E. Flinta

Grażyna Adamska

Zespół Szkół Licealnych

w Strzelnie

Marcelina Konieczna

Klasa I LO

"Niebo do wynajęcia"

z rep. Roberta Kasprzyckiego

Grażyna Adamska

MGOK i R

w Strzelnie

Natalia Sylwestrzak

Klasa III LO

"Modlitwa do Dobrego Boga"

z rep. E. Gepert

Grażyna Adamska

Wpisał na podstawie kart zgłoszenia: A. Łaganowski

 

   

w górę

 

 

Lista prezentacyjna

na 13 czerwca R.P. 2010, godz. 14.00

 

Kol. prezentacji

Nazwa placówki, parafia

Nazwa zespołu

Imię, nazwisko solisty

Prezentowany

utwór

Opiekun

Szkoły Podstawowe - kategoria soliści, zespoły klasy I - III

1.

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jeziorach Wielkich

Wiktoria Łebska

Klasa I SP

"Takie jest prawo miłości"

Beata Jąkalska

2.

Parafia św. Józefa

w Kołodziejewie

ul. św. Józefa

88-160 Janikowo

Aneta Kalita

Klasa I SP

"Dzieckiem Bożym jestem Ja"

Justyna Myka - Perzyna

3.

Parafia MBNP

w Mogilnie

Wspólnota Dzieci Maryi - zespół

Justyna Niedziela kl. IV SP

Andrzej Kowalski kl. I SP

Agata Kurnatowska kl. 0 Przed.

"Zwiastowanie"

Maria Dziennik - Kowalska

4.

Szkoła Podstawowa

 w Skulsku

Dominik Pietrzak

Klasa II SP

"Zaufaj Panu już dziś"

Irena Wesołowska

5.

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickie

w Mogilnie

Zuzanna Perzyńska

Klasa I SP

"Nie lękaj się"

Władysław Banaszak

6.

Parafia św. Jana Apostoła

w Mogilnie

Scholastyka - zespół

Wiktoria Frandzelska kl. III SP

Marcelina Małecka kl. III SP

Magdalena Skoczylas kl. III SP

Marika Furmańczyk kl. III SP

Aleksandra Klimczak kl. III SP

"Jezu ufam Tobie"

Szymon Rybacki

7.

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Nina Czechorowska

Klasa II SP

"Cały świat jest pełen Twej Miłości"

Justyna Myka - Perzyna

8.

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Jeziorach Wielkich

Klaudia Karmonik

Klasa I SP

"Nie lękaj się"

Komp. Robert Friedrich

Beata Jąkalska

9.

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Maluchy - zespół

Daria Kościelska kl. III SP

Oliwia Szulc kl. III SP

Karolina Kula kl. III SP

"Jesteś życiem mym"

Emilia Wesołek

10.

Parafia św. Józefa

w Kołodziejewie

ul. św. Józefa

88-160 Janikowo

Aleksandra Myka

Klasa I SP

"Radośnie żyć na świecie"

Justyna Myka - Perzyna

Szkoły Podstawowe - kategoria soliści, zespoły klasy IV - VI

11.

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

w Mogilnie

Marta Łuczak

Klasa VI SP

"Rozmowa z Aniołem"

Władysław Banaszak

12.

G.O.K

w Skulsku

z siedzibą w Mielnicy Dużej 32A

Sylwia Wadelska

Klasa IV SP

"Halleluja"

Kom. Leonard Cohen

Aut. txt. Maciej Zembaty,

Maciej Karpiński

Akompaniament: własne instrumenty

Jan Skuratowicz

13.

Parafia św. Jana Apostoła

w Mogilnie

Jagoda Małecka

Klasa VI SP

"Piosenka o Dobrym Pasterzu"

Szymon Rybacki

14.

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego

w Kołodziejewie

ul. Szkolna 10a

88-160 Janikowo

Słoneczna Gromada - zespół

Dominika Kościelska kl. V SP

Natalia Błaszak kl. V SP

Natalia Chmielewska kl. V SP

Sylwia Będzichowska kl V SP

Joanna Polcyn kl. V SP

Kornelia Fekuer kl. IV SP

Patrycja Janiak kl. IV SP

Julita Kolita kl. IV SP

"Raduje się dusza ma"

Emilia Wesołek

15.

MGOK i R

w Strzelnie

Katarzyna Świtek

Klasa VI

"Pasja miłości"

z rep. Beaty Bednarz

Grażyna Adamska

16.

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji

w Jeziorach Wielkich

Natalia Wojtasik

Klasa IV

"Dzień się kończy już"

Dorota Olejniczak

17.

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej

w Mogilnie

Katarzyna Błażejewska

Klasa V SP

"Oczyszczenie"

Władysław Banaszak

18.

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Weronika Janowska

Klasa V SP

"Chrystus Pan"

Krzysztof Ciałkowski

19.

Prywatna Szkółka Muzyczna

Waldemar Krystkowiak

Zespół

Wiktor Mazurkiewicz kl. VI SP

Wojciech Wierzbicki kl. VI SP

Maciej Kruszka kl. VI SP

Jagoda Małecka kl. VI SP

"Zaufaj"

Kom. M. Anioł

Aut. txt. M. Anioł

Waldemar Krystkowiak

20.

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Oliwia Grzęzicka

Klasa VI SP

"Twoja miłość"

Krzysztof Ciałkowski

21.

Parafia św. Jakuba Ap.

w Mogilnie

Katarzyna Heidrych

Klasa VI SP

"Na drugi brzeg"

Wioleta Michalak

22.

Szkoła Podstawowa w Skulsku

Katarzyna Pietrzak

Klasa VI SP

"Pioseneczka"

Irena Wesołowska

23.

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Aleksandra Piechocka

Klasa V SP

"Nie szczycę się"

Krzysztof Ciałkowski

24.

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Trojaczki - zespół

Aleksandra Woźniak kl. IV SP

Wiktoria Plewa kl. IV SP

Marta Niedziela kl. IV SP

"Pioseneczka"

Krzysztof Ciałkowski

25.

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji

w Jeziorach Wielkich

Julia Sadowska

Klasa VI SP

"Pasja miłości"

Dorota Olejniczak

26.

Parafia św. Jakuba Ap.

w Mogilnie

Szymon Czerwiec

Klasa V SP

"Abba Ojcze"

Władysław Banaszak

27.

Szkoła Podstawowa

w Strzelnie

ul. St. Wyszyńskiego 2

Olga Buchholz

Klasa VI SP

"Jesteś, który Jesteś"

Krzysztof Ciałkowski

38.

Szkoła Podstawowa nr 3

w Mogilnie

Sonia Hornatkiewicz

Klasa VI

"Alleluja"

Waldemar Krystkowiak

Szkoły Ponadpodstawowe - kategoria soliści, zespoły

28.

Zespół Szkół Licealnych

w Strzelnie

Marcelina Konieczna

Klasa I LO

"Niebo do wynajęcia"

z rep. Roberta Kasprzyckiego

Grażyna Adamska

29.

Parafia Bł. M. Kozela Bpa i M.

w Janikowie

Parafialny Zespół Wokalny

Marika Kornacka kl. I Gm

Sandra Pietruszewska kl. I Gm

Katarzyna Maziarczyk kl. I Gm

Joanna Szatkowska kl. I Gm

Dominika Pawlak kl. III Gm

Katarzyna Rybicka kl. III Gm

Agnieszka Niemczyk kl. III Gm

Izabela Nowak kl. III Gm

Magdalena Ostrowska kl. III Gm

"Jesteśmy piękni"

Emilia Wesołek

30.

Zespół Szkół Licealnych

w Strzelnie

Agnieszka i Marcelina - duet

Agnieszka Twardowska kl. I LO

Marcelina Konieczna kl. I LO

"Czy nastanie znów świt"

z rep. E. Flinta

Grażyna Adamska

31.

Gimnazjum

w Janikowie

Rybałtki - zespół

Justyna Sobieralska kl. III Gm

Anna Grzegorska kl. III Gm

Monika Hermańska kl. III Gm

Joanna Wiśniewska kl. III Gm

Emilia Sobieralska kl. III Gm

Marta Czenańska kl. III Gm

Anna Losik kl. III Gm

"Niechaj zstąpi Duch Twój"

Emilia Wesołek

32.

MGOK i R

w Strzelnie

Marcelina Ruszkiewicz

Klasa I Gm

"Oczyszczenie"

z rep. Magdy Anioł

Grażyna Adamska

33.

Gimnazjum

im. Ks. P. Wawrzyniaka

w Mogilnie

Klasa Ic - zespół Gm

Klaudia Kucharska

Agata Tylkowska

Paulina Szymandera

Izabela Sala

Marta Szarzyńska

Roksana Chojnacka

Karolina Trzcińska

Natalia Małolepsza

Kinga Simińska

Monika Kapłoniak

"Bóg jest miłością"

Ewa Półtoranos

34.

Gimnazjum

im. Ks. P. Wawrzyniaka

w Mogilnie

Marta Gwiazda i zespół

Marta Gwiazda kl. III Gm

Jagoda Gajda kl. III Gm

Iwona Wilk kl. III Gm

"Chwalę Ciebie Panie"

Ewa Półtoranos

35.

Janusz Korzeniewski

Strzelno

Zespół

Marcelina Ruszkiewicz kl. I Gm Strzelno

Katarzyna Sprada kl. I Gm Strzelno

"Constans"

Janusz Korzeniewski

36.

MGOK i R

w Strzelnie

GAJAZ - zespół

Katarzyna Świtek kl. VI SP

Anna Wojtarska kl. I Gm

Justyna Maliszewska kl. I Gm

Klaudia Gwiazda kl. I Gm

Weronika Stefańska kl. III Gm

"Pod murami Jerycha"

z rep. zespołu Trąbki Jerycha"

Grażyna Adamska

37.

MGOK i R

w Strzelnie

Natalia Sylwestrzak

Klasa III LO

"Modlitwa do Dobrego Boga"

z rep. E. Gepert

Grażyna Adamska

 

   

w górę

 

Program

V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

  1. Godz. 14.00. Oficjalne otwarcie festiwalu.
    Powitanie widzów i uczestników,
    Przedstawienie JURY,
    Zapoznanie z organizacją i regulaminem - festiwalu
     

  2. Godz. 14.15. -  rozpoczęcie prezentacji przygotowanych pieśni przez uczestników, kolejność
    wg. Listy prezentacyjnej

     

  3. Około 16.20. Koniec prezentacji
     20 minutowa przerwa

    Występ
    Zespołu instrumentalnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie
    pod kierunkiem mgr Władysława Banaszaka w składzie:

Szymon Czerwiec,

Wojciech Wierzbicki,

Wiktor Mazurkiewicz,

Paulina Nadolna,

Katarzyna Lewandowska,

Barbara Dziuba,

Maciej Kruszka,

Krzysztof Puzio,

Piotr Radomski

  1. Godz. 16.40. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
     

  2. Około 17.00. Zakończenie festiwalu.

Festiwal prowadzą:

Lidia Ostrowska

Renata Marciniak

Renata Rybicka

Wioleta Michalak

Dla uczestników i opiekunów przygotowaliśmy:  poczęstunek + napój - sok, herbatę lub kawę.

 

   

w górę

 

Jury

V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

1.   Marek Banasik

2.   Jarosław Michlak

3.   Zygmunt Ornatek

4.   Włodzimierz Dobersztyn

5. Ks. Mariusz Kamiński

 

   

w górę

 

Nagrody

V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

Grand Prix festiwalu
GP Puchar,

Dyplom GP

Niespodzianka GP

 

Okolicznościowy puchar

 

 

 

I, II, III miejsce

Puchary dla solistów i zespołów

Dyplomy

Niespodzianki

Puchary

 

   

w górę

 

 

Sponsorzy

V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG ‘2010

„Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas”

 

Firma "Chemirol" w Mogilnie, Sz.P. Iwona Boruch,

 

Bankier. Punkt przyjmowania opłat w Mogilnie, Sz.P. Jarosław i Anna Michlak,

 

Cukiernia w Mogilnie, Sz.P. Maria Weber,

 

PHU Jawor, Sz.P. G. Grajkowska i Sz.P. R. Libner,

 

Apteka przy ul. 900 - Lecia w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Kucharski

P.W. "Prądex" w Mogilnie, Sz.P. Adam Gryboś,

 

FH "Bartex" w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Zieliński,

 

Przedsiębiorstwo Budowlano - Instalacyjne Elekroenergetyka w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Saran,

 

P.W.  "NOW-BUD" Sz.P. Nowakowscy w Mogilnie,

 

GS "Samopomoc Chłopska" w Mogilnie,

 

Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie,

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie.

 

   

w górę