Aktualności

Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


Ogłoszenia parafialne

17 VI 2018 - 24 VI 2018

1. Trwa miesiąc czerwiec - czas wspólnej modlitwy do Serca Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o 17.30 (w niedziele po Mszy św. sprawowanej o godz. 15.30, a w środy rano po Mszy św. o g. 8.00). Proszę o obecność i o modlitwę do Serca Bożego!

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele podczas całodziennej Adoracji, jaką przeżywaliśmy w miniony wtorek. Szczególnie dziękuję Wszystkim dyżurującym, którzy objęli swoją opieką nasz kościół!

3. Jutro (w poniedziałek), 18 czerwca, o godz. 13.00 w naszym kościele zakończenie obecnego roku swojej edukacji będą przeżywały dzieci z Przedszkola nr 2, zaś w piątek o godz. 10.00 w kaplicy Sióstr Służebniczek dzieci z Przedszkola-Ochronki. Zapraszam wszystkich Bliskich przedszkolaków, którzy do tej wspólnej modlitwy chcieliby się włączyć.

4. W najbliższą sobotę, z racji przypadającego 23-go dnia miesiąca, na Mszę św. wieczorną i spotkanie na plebanii zapraszam Braci Towarzystwa Św. Wojciecha. Przy tej okazji cały czas zapraszam również wszystkich Panów, którzy chcieliby do naszego parafialnego Towarzystwa Święto-Wojciechowego przystąpić i swoim zaangażowaniem wspomóc naszą Parafię.

5. Osoby z klas II Gimnazjum i VII Szkoły Podstawowej nieobecne na wczorajszym spotkaniu podsumowującym, zaliczającym pierwszy rok przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku przyszłym (wraz z książeczkami) proszę jak najszybciej o kontakt.

6. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na naszą dwudniową pielgrzymkę do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach oraz do Matki Bożej na Jasną Górę w dniach 29-30 czerwca (pt-sob). Cena 180 zł od osoby. Zapraszam! Za tydzień w niedzielnych ogłoszeniach podane zostaną szczegóły dotyczące naszego wyjazdu i  pielgrzymowania …

7. Zachęcam do lektury bieżącego numeru Przewodnika, zwłaszcza artykułów pt.: Ewolucja mentalna, Wychowanie nie do ludzi, Wystarczająco dobry Tata  i innych…

8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty odeszła do wieczności Śp. Ewa Multańska, którą pożegnamy we wtorek o godz. 14.00. Śp. Zmarłą i wszystkich naszych Bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu...Ks. Piotr Waszak

Archiwum ogłoszeń

Uaktualniono: 18 VI 2018