Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


Kolęda '2018 - 2019

od 27 grudnia 2018 do 2 lutego 2019

Kolejność tras kolędowych co roku dalej będzie ulegać zmianie. Plan tegorocznej kolędy może jeszcze ulec zmianie z przyczyn losowych. Proszę zgłaszać indywidualnie ewentualne przeszkody, czy trudności; wówczas na ile będzie to możliwe, spróbujemy wspólnie ustalić optymalną porę spotkania. Proszę także o zgłoszenia osób, które zechciałyby mi pomóc w dotarciu z kolędą do siebie. /Ks. Piotr Waszak/

Lp.

Data

Godzina

Miejscowość / ulica

Uwagi

1

27 XII
Czwartek

od 13.00

Rynek

Ochronka a następnie od nr 2 do 18

2

28 XII
Piątek

od 10.00

Chabsko
(od rodz. p. Nowakowskich
do p. Floriana Ciupy)

Numery-Chabsko: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12a, 11, 14a, 16a, 15, 16,17a, 35, 18, 19, 22, 21, 74, 24

3

29 XII
Sobota

od 10.00

Stawiska od strony Chabska

od końca, od ul. Jasia i Małgosi, Bolka i Lolka aż do ul. Kościuszki

4

2 I
Środa

 

od 10.00

Betonowa
oraz Kościuszki 30

 

5

3 I
Czwartek

od 11.00

Narutowicza

od końca

PIERWSZY  PIĄTEK  MIESIĄCA

6

5 I
Sobota

od 9.30

Stawiska
od rodz. p. Ciórkowskich do p. Wyroślak

Numery-Stawiska: 22, 21a, 28, 33, 21, 27, 20, 19, 18, 17, 29a-b, 15, 13, 12-a, 11-a, 9, 8, 7, 6, 5, 5a, 4a, 53, 4, 31, 32a, 3, 32a-b ,34, 25

7

7 I
Poniedziałek

od 15.00

Słowackiego - 12-14

 

8

8 I
Wtorek

od 15.00

Jagiełły 2-18

 

9

9 I
Środa

od 15.00

Benedyktyńska

 

10

10 I
Czwartek

od 10.00

Gozdawa

 

11

11 I
Piątek

od 17.00

Al. Niepodległości, Wąska, Moniuszki, Wodna, Ks. Wawrzyniaka

 

12

12 I
Sobota

od 10.00

Stawiska
od Pani Chmiel do torów
Puchatka,  Leśnych Skrzatów, Calineczki

Numery - Stawiska: 24, 23a-h, 26, 25

13

14 I
Poniedziałek

od 15.00

Pl. Wolności 12 oraz Jagiełły 20-22

 

14

15 I
Wtorek

od 15.00

Dworcowa (od końca) oraz Hallera 41-37

 

15

16 I
Środa

od 15.00

Stawiska, Sezamkowa, Sierotki Marysi, Uszatka

Numery-Stawiska: 52a-b, 57, 59a

16

17 I
Czwartek

od 10.00

Izdby oraz Chabsko

Chabsko numery: 53, 53a; 54; 65

17

18 I
Piątek

od 17.00

Słowackiego 15-18

 

18

19 I
Sobota

od 10.00

Chabsko (od rodz. p. Przybylskich do rodz. p. Budnych oraz domki)

Numery-Chabsko - Lipowa 52, 55, 54, 55ab, 56, 42, 12, 35, 57, 59, 63, 74, 48-a?, 40-a?, 85

19

21 I
Poniedziałek

od 15.00

Pl. Wolności 14-26  

 

20

22 I
Wtorek

od 15.00

Kościuszki 28-1

 

21

23 I
Środa

od 15.00

Hallera 9-27

 

22

24 I
Czwartek

od 13.00

Wybudowanie oraz ul. Dmowskiego

 

23

25 I
Piątek

od 17.00

Rzemieślnicza oraz Wybudowanie nr 2, 5, 31

 

24

26 I
Sobota

od 10.00

Stawiska – początek oraz ul. Kościuszki 48-32

Numery-Stawiska: 54, 1a-b, 3a-h, 55

25

28 I
Poniedziałek

od 15.00

Pl. Wolności 10-4 oraz Hallera 5-7

 

26

29 I
Wtorek

od 15.00

Słowackiego - 1-11  

 

27

30 I
Środa

od 10.00

Wyrobki

 

28

31 I
Czwartek

od 10.00

Chabsko (od rodz. p. Ossowskich do rodz. p. Petlów)

Pozostałe numery

POSŁUGA DUSZPASTERSKA CHORYM //  PIERWSZY  PIĄTEK  MIESIĄCA

29

2 II
Sobota

od 10.30

Pułaskiego i Podgórna

 

30

4 II
Poniedziałek

TERMIN REZERWOWY