Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


V Festiwal Piosenki Religijnej FARA Song '2010

13 czerwca 2010 roku w ogrodzie farnym

Grand Prix V Festiwalu przyznano Julii Sadowskiej
Klasa VI SP, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich za wykonanie "Pasja miłości".

Laureaci w poszczególnych kategoriach wiekowych

Kl. I - III. SOLIŚCI
1m. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickie w Mogilnie, Zuzanna Perzyńska Klasa I SP, "Nie lękaj się".
2m. Parafia św. Józefa w Kołodziejewie ul. św. Józefa 88-160 Janikowo, Aleksandra Myka Klasa I SP, "Radośnie żyć na świecie".
3m. Szkoła Podstawowa w Skulsku, Dominik Pietrzak Klasa II SP, "Zaufaj Panu już dziś".
4m. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, Klaudia Karmonik Klasa I SP, "Nie lękaj się".
5m. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna, Nina Czechorowska Klasa II SP, "Cały świat jest pełen Twej Miłości".
6m. Parafia św. Józefa w Kołodziejewie ul. św. Józefa, Aneta Kalita Klasa I SP, "Dzieckiem Bożym jestem Ja".
7m. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, Wiktoria Łepska Klasa I SP, "Takie jest prawo miłości".

Kl. I - III. ZESPOŁY
1m. Parafia św. Jana Apostoła w Mogilnie Scholastyka - zespół: Wiktoria Frandzelska kl. III SP Marcelina Małecka kl. III SP Magdalena Skoczylas kl. III SP Marika Furmańczyk kl. III SP Aleksandra Klimczak kl. III SP, "Jezu ufam Tobie".
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10a 88-160 Janikowo, Maluchy - zespół: Daria Kościelska kl. III SP Oliwia Szulc kl. III SP Karolina Kula kl. III SP, "Jesteś życiem mym".
3m. Parafia MBNP w Mogilnie, Wspólnota Dzieci Maryi - zespół: Justyna Niedziela kl. IV SP Andrzej Kowalski kl. I SP Agata Kurnatowska kl. 0 Przed., "Zwiastowanie".

Kl. IV - VI. SOLIŚCI
GP. Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich, Julia Sadowska Klasa VI SP, "Pasja miłości".
1m. Szkoła Podstawowa w Skulsku, Katarzyna Pietrzak Klasa VI SP, "Pioseneczka".
2m. MGOK i R w Strzelnie, Katarzyna Świtek Klasa VI, "Pasja miłości".
3m. Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich, Natalia Wojtasik Klasa IV, "Dzień się kończy już".
4m. G.O.K w Skulsku z siedzibą w Mielnicy Dużej 32A, Sylwia Wadelska Klasa IV SP, "Halleluja".
5m. Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2, Aleksandra Piechocka Klasa V SP, "Nie szczycę się".
6m. Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2, Oliwia Grzęzicka Klasa VI SP, "Twoja miłość".
7m. Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St., Wyszyńskiego 2, Olga Buchholz Klasa VI SP, "Jesteś, który Jesteś".
8m. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie, Katarzyna Błażejewska Klasa V SP, "Oczyszczenie".
9m. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie, Marta Łuczak Klasa VI SP, "Rozmowa z Aniołem".
10m. Parafia św. Jana Apostoła w Mogilnie, Jagoda Małecka Klasa VI SP, "Piosenka o Dobrym Pasterzu".
11m. Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2, Weronika Janowska Klasa V SP, "Alleluja".
12m. Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie, Katarzyna Heidrych Klasa VI SP, "Na drugi brzeg".
13m. Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie, Szymon Czerwiec Klasa V SP, "Dziękuję Ci Boże".

Kl. IV - VI. ZESPOŁY
1m. Szkoła Podstawowa w Strzelnie ul. St. Wyszyńskiego 2, Trojaczki - zespół: Aleksandra Woźniak kl. IV SP Wiktoria Plewa kl. IV SP Marta Niedziela kl. IV SP, "Pioseneczka".
2m. Prywatna Szkółka Muzyczna, Waldemar Krystkowiak, zespół: Wiktor Mazurkiewicz kl. VI SP Wojciech Wierzbicki kl. VI SP Maciej Kruszka kl. VI SP Jagoda Małecka kl. VI SP, "Zaufaj".
3m. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10a 88-160 Janikowo, Słoneczna Gromada - zespół: Dominika Kościelska kl. V SP Natalia Błaszak kl. V SP Natalia Chmielewska kl. V SP Sylwia ędzichowska kl V SP Joanna Polcyn kl. V SP Kornelia Fekuer kl. IV SP Patrycja Janiak kl. IV SP Julita Kolita kl. IV SP, "Raduje się dusza ma".

Ponadpodstawowe SOLIŚCI
1m. Zespół Szkół Licealnych w Strzelnie, Marcelina Konieczna Klasa I LO, "Niebo do wynajęcia".
2m. MGOK i R w Strzelnie, Natalia Sylwestrzak Klasa III LO, "Modlitwa do Dobrego Boga".
3m. MGOK i R w Strzelnie, Marcelina Ruszkiewicz Klasa I Gm, "Oczyszczenie".

Ponadpodstawowe ZESPOŁY
1m. Zespół Szkół Licealnych w Strzelnie, Agnieszka i Marcelina - duet: Agnieszka Twardowska kl. I LO Marcelina Konieczna kl. I LO, "Czy nastanie znów świt".
2m. MGOK i R w Strzelnie, GAJA 2 - zespół: Katarzyna Świtek kl. VI SP Anna Wojtarska kl. I Gm Justyna Maliszewska kl. I Gm Klaudia Gwiazda kl. I Gm Weronika Stefańska kl. III Gm, "Pod murami Jerycha".
3m. Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Mogilnie, Marta Gwiazda i zespół: Marta Gwiazda kl. III Gm Jagoda Gajda kl. III Gm Iwona Wilk kl. III Gm, "Chwalę Ciebie Panie".
4m. Gimnazjum w Janikowie, Rybałtki - zespół: Justyna Sobieralska kl. III Gm Anna Grzegorska kl. III Gm Monika Hermańska kl. III Gm Joanna Wiśniewska kl. III Gm Emilia Sobieralska kl. III Gm Marta Czenańska kl. III Gm Anna Losik kl. III Gm, "Niechaj zstąpi Duch Twój".
5m. Parafia Bł. M. Kozela Bpa i M. w Janikowie, Parafialny Zespół Wokalny: Marika Kornacka kl. I GmSandra Pietruszewska kl. I Gm Katarzyna Maziarczyk kl. I Gm Joanna Szatkowska kl. I Gm Dominika Pawlak kl. III Gm Katarzyna Rybicka kl. III Gm Agnieszka Niemczyk kl. III Gm Izabela Nowak kl. III Gm Magdalena Ostrowska kl. III Gm, "Jesteśmy piękni".
6m. Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Mogilnie Klasa Ic - zespół Gm: Klaudia Kucharska Agata Tylkowska Paulina Szymandera Izabela Sala Marta Szarzyńska Roksana Chojnacka Karolina Trzcińska Natalia Małolepsza Kinga Simińska Monika Kapłoniak, "Bóg jest miłością".
7m. Janusz Korzeniewski Strzelno, Zespół: Marcelina Ruszkiewicz kl. I Gm Strzelno Katarzyna Sprada kl. I Gm Strzelno, "Constans".

Sponsorzy, V FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ - FARA SONG '2010, "Radośnie żyć na świecie, bo Pan kocha nas"
Firma "Chemirol" w Mogilnie, Sz.P. Iwona Boruch,
Bankier. Punkt przyjmowania opłat w Mogilnie, Sz.P. Jarosław i Anna Michlak,
Cukiernia w Mogilnie, Sz.P. Maria Weber,
PHU Jawor, Sz.P. G. Grajkowska i Sz.P. R. Libner,
Apteka przy ul. 900 - Lecia w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Kucharski,
P.W. "Prądex" w Mogilnie, Sz.P. Adam Gryboś,
FH "Bartex" w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Zieliński,
Przedsiębiorstwo Budowlano - Instalacyjne Elekroenergetyka w Mogilnie, Sz.P. Andrzej Saran,
P.W. "NOW-BUD" Sz.P. Nowakowscy w Mogilnie,
GS "Samopomoc Chłopska" w Mogilnie,
Parafia św. Jakuba Ap. w Mogilnie,
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie.