Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


VI Festiwal Piosenki Religijnej FARA Song '2011

12 czerwca 2011 roku w ogrodzie farnym

Mogilno, dnia 12 czerwca 2011 r.

PROTOKÓŁ VI Festiwalu, FS 2011

Komisja VI Festiwalu Piosenki Religijnej w składzie:

1. Marek Banasik
2. Sławomir Paluch
3. Zygmunt Ornatek
3. Włodzimierz. Dobersztyn
4. Ks. Mariusz Kamiński

Stwierdza, że w:

Kategorii I - kl. I - III Soliści Szkoły Podstawowe

Zajęte miejsce Imię i nazwisko, instytucja, miejscowość
1. Dominik Pietrzak
Szkoła Podstawowa w Skulsku ul. Konińska 62-560 Skulsk
2. Aniela Purgat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie
3. Maja Królak MGOK i R ul. Gimnazjalna 26 Strzelno
Wyróżnienie Weronika Ziębicka
Mierogoniewice, 88-111 Rojewo

Kategorii II - kl. IV - VI Soliści Szkoły Podstawowe

Zajęte miejsce Imię i nazwisko, instytucja, miejscowość
1. Natalia Wojtasik
GOK i R w Jeziorach Wielkich
2. Zofia Erdmann
GOK i R w Jeziorach Wielkich
3. Katarzyna Błażejewska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie
Wyróżnienie Nina Worsztynowicz
MGOK i R ul. Gimnazjalna 26 Strzelno

Kategorii I i II - kl. I - VI Zespoły Szkoły Podstawowe

Zajęte miejsce Nazwa zespołu, instytucja, miejscowość
1. Zespół "Jutrzenka"
GOK i R w Jeziorach Wielkich
2. Duet
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie
3. Zespół "CONTRA"
MGOK i R ul. Gimnazjalna 26 Strzelno
Wyróżnienie Nie przyznano

Kategorii III - Soliści Szkoły Ponadpodstawowe

Zajęte miejsce Imię i nazwisko, instytucja, miejscowość
1. Katarzyna Pietrzak
Gimnazjum im. Jana Pawła II 62-560 Skulsk
2. Julia Sadowska
GOK i R w Jeziorach Wielkich
3. Anna Wojtarska
Gimnazjum ul. Gimnazjalna 18, Strzelno
Wyróżnienie Iga Górska
Gimnazjum w Janikowie ul. Główna 6

Kategoria III - Zespoły Szkoły Ponadpodstawowe

Zajęte miejsce Nazwa zespołu, instytucja, miejscowość
1. Zespół "AGARD"
Parafia Św. Trójcy w Strzelnie ul. Pl. Św. Wojciecha 1
2. Zespół "GAJA II"
MGOK i R ul. Gimnazjalna 26 Strzelno
3. Zespół "QUO VADIS"
Gimnazjum im. Jana Pawła II 62-560 Skulsk
Wyróżnienie Zespół
Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9

Grand Prix VI Festiwalu Piosenki Religijnej przyznano:
Aleksandra Kowalska
Parafia Św. Trójcy w Strzelnie ul. Pl. Św. Wojciecha 1
"LITANIA"