Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


Ogłoszenia parafialne

17 II 2019 - 24 II 2019

1. Uprzejmie informuję, iż od niedzieli za tydzień, tj. od 24 lutego, wznowimy dowóz Parafian na Msze święte niedzielne w naszym kościele na godz. 8.30 oraz wspólny powrót do domów (w zależności od ilości osób w cenie od 6 do 10 zł za przejazd tam i z powrotem). Dzisiaj uprzejmie proszę jeszcze o informacje na temat miejsc wcześniejszych przystanków oraz ewentualnie o zgłoszenia osób, które do tego dojazdu i odwozu dodatkowo chciałyby się przyłączyć (raz jeszcze proszę również o poinformowanie wszystkich osób w naszym sąsiedztwie, które tym transportem mogłyby być zainteresowane).

2. Przypominam o najbliższym spotkaniu Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku obecnym oraz przyszłym w sobotę za tydzień, 23 lutego; na godz. 9.45 zapraszam klasy VII a na godz. 10.30 klasy VIII SP oraz III Gimnazjum. Proszę wszystkich o obecność oraz zabranie Książeczek Bierzmowanych.

3. Także w najbliższą sobotę, ale po wieczornej Mszy św., z racji przypadającego 23-go dnia miesiąca, na  Mszę św. wieczorną a następnie na spotkanie na plebanii zapraszam Braci Towarzystwa Św. Wojciecha. Przy tej okazji zapraszam też wszystkich Panów, którzy chcieliby do Towarzystwa Święto-Wojciechowego przystąpić, zwłaszcza tych, którzy tę wolę już wstępnie wyrazili podczas kolędowego spotkania.

4. Parafia św. Faustyny w Mogilnie ma jeszcze dwa wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 27 kwietnia do 4 maja br. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z Ks. Proboszczem Tomaszem Walterbachem (604-63-80-32). Zapraszam.

5. Zachęcam do lektury Przewodnika a zwłaszcza tematów: O strategii małych kroków Papieża Franciszka, Jak zawrócić nastolatka ze złej drogi, Szczerość i dobre intencje – o posłudze Prymasa Glempa oraz innych artykułów.

Ks. Piotr Waszak

Archiwum ogłoszeń

Uaktualniono: 18 II 2019