Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

Ogłoszenia parafialne

26 I 2020 - 2 II 2020

1. W naszej Wspólnocie gościmy Ks. Proboszcza Seniora. Dziękuję Ks. Zenonowi za ponowną obecność, za posługę słowa oraz posługę spowiedniczą. Serdeczne Bóg zapłać!

2. Przypominam, że Msze św. także w tym tygodniu kolędowym sprawowane będą w naszym kościele rano o godz. 8.00. Do Biura Parafialnego zapraszam w stałym porządku we wtorki przed południem (9.30-11.00) oraz wieczorem w czwartki (18.30-19.30). Zaś okazja do Spowiedzi Św. w tygodniu cały czas pół godziny przed Mszą świętą. Zapraszam.

3. Dobiega końca parafialna kolęda. Proszę zgłaszać ewentualne przeszkody, czy trudności; na ile to możliwe spróbujemy wspólnie ustalić porę spotkania. Plan kolędy w tym tygodniu:

27 I
Poniedziałek

od 15.30

Narutowicza

(od początku)

28 I
Wtorek

od 15.30

Słowackiego 12-14

 

29 I
Środa

od 15.30

Jagiełły 2-18

 

30 I
Czwartek

od 10.00
od 15.30

TERMIN  REZERWOWY  KOLĘDOWANIA. Proszę o kontakt wszystkich tych, którzy wcześniej z różnych przyczyn w kolędzie nie mogli uczestniczyć a chcieliby jeszcze to uczynić.

4. W tym tygodniu (1 II) przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia od godz. 7.30 zapraszam do wspólnego Różańca, następnie Msza św. nowennowa (jako nasz kolejny krok w przygotowaniu do Nawiedzenia Jasnogórskiego Obrazu), wraz z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Matki Bożej. Następnie w sobotę od ok. godz. 9.00 zapowiadana wcześniej posługa duszpasterska Chorym naszej Parafii. Chorych proszę o cierpliwość w oczekiwaniu, gdyż liczba Osób korzystających z tej posługi wciąż rośnie.

5. Za tydzień w niedzielę przypada z kolei Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia a w czasie Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste poświęcenie świec Dzieci Pierwszokomunijnych.

6. Zachęcam do lektury najnowszego Przewodnika z dodatkiem, tzn. Modlitewnikiem na każdy dzień na miesiąc luty oraz czasopism Miłujcie się! i Misyjne drogi (w cenie 6 zł).

7. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży, którzy właśnie rozpoczynają szkolne ferie zimowe i do tej modlitwy wszystkich zapraszam…

Ks. Piotr Waszak

Archiwum ogłoszeń

Uaktualniono: 26 I 2020